Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES C220 CDI AVANGARD SPORT EDITION

0 МКД

Се продава од: a.a 15 фев. 23:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
SE PRODAVA MERECEDES C220 CDI 2007 GODINA NOV UVOZ OD GERMANIJA
SO FULL OPREMA VO ODLICNA SOSTOJBA SO PLATENI SITE DAVACKI OSTANUVA SAMO DA SE REGISTRIRA MOZE DA SE VIDI VO SEKOE VREME
SO 2 PARA BANDASI SO NOVI ZIMSKI I LETNI GUMI
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации