Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220

3 300 ЕУР

Се продава од: Mercedes 27 мај 10:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
prodavam mercedes c klasa eleganc cdi dizel godina 2001 so full oprema registiran cela godina kolata vredi dase vidi te 072773772 Mozhe i zamena
Mercedes
072773772
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации