Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C220 CDI Elegance

0 МКД

Се продава од: Христијан 25 септ. 20:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Колата е во одлична состојба, внатрешниот ентериер е добро сочуван. Регистрирана е до 12.03.2021 година. Цена по договор.
Христијан
070966447
Leaflet
Кон почеток