Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 220 CDI -01 ELEGANCE

Се продава од: semo 09 фев. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
PRODAVAM MERCEDES C 220 CDI 2001 GODINA ELEGANCE SO NAJ FUL OPREMA KOLATA E REGISTRIRANO SO ZELEN KARTO SO FUL SERVIS NAPRAVENO.
KOLATA E UVEZENA OD SVAJCARIA SO 2 KLUCHA SO SRVISNA
KNIGA 2180000 KM MOZETE DA PROVERETE KADE SAKATE.
Leaflet
Кон почеток