Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes C220d

21 500 ЕУР

Се продава од: Simona 09 септ. 18:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Avtomobilot e vo odlicna sostojba,ima 4novi gumi so realni km.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации