Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 220 dizel

0 МКД

Се продава од: Mercedez 27 окт. 19:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Reg 23.09.2019 moze zamena samo so kamioneta
Mercedez
070379739
Leaflet
Кон почеток