Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES BENZ C220

18 500 ЕУР

Се продава од: mercedes 15 јан. 10:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
mercedes c220 cdi avangard redizajn.Reg do 25.10.2020god.Kolata e so ful oprema so 4 novi gumi i e vo mnogu dobra sostojba kako nova za poveke informacii na tel i bez zameni.
mercedes
078910614
Leaflet
Кон почеток