Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C220

5 599 ЕУР

Се продава од: MB Вчера 08:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Mercedes Benz C220
Parking senzori (napred i nazad), Soncev krov,
4 Novi zimski gumi so original alu bandazi + 4 letni gumi so original alu bandazi
2 kluca.
Registrirana cela godina do Maj 2021.
Proverka bilo kade po vas izbor.
Кон почеток