Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 220 clasic

2 300 ЕУР

Се продава од: Stojan Mircevski 02 септ. 11:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
Mercedes C220 diesel
1997 godina vo odlicna sostojba,
- klima ured -raboti
- centralna brava
-elektrika na predni prozori
- potrosuvacka 6 l/100 km
Stojan Mircevski
078371603
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации