Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C250 AVANTGARDE -10

15 500 ЕУР

Се продава од: Blerim 06 окт. 13:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 250
Mercedes-benz C250 diesel Avantgarde
godina:2010
167000 km
204 ps
kollata e doneseno od CH pred 2 godini kolata e mnogu zacuvano I mnogu odrzuvano higiensko
ve molam samo seriozni kupuvaci….
za poveke info tel
Leaflet
Кон почеток