Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES AMG 270CDI AVANGARD REDIZAJN EURO 4DPF-06

0 ЕУР

Се продава од: STEFAN 20 авг. 19:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Битола
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 270
TOP-VERZIJA SO MAXIMALNO NIVO NA OPREMA.
AVTOMOBILOT DOAGA OD SVAJCARIJA SO VOZENJE. SAMO EDEN SOPSTVENIK DO SEGA ,SO SITE REDOVNI SERVISI I ZA ISTIOT SE PLATENI SITE DVACKI DO REGISTRACIJA.***7990 eur.** SO RAZUMEN POPUST NA CENA****
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации