Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes C 270 CDI -01

5 450 ЕУР

Се продава од: aleksandar 09 фев. 20:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Караван
Модел
C 270
se prodava mercedes c270cdi elegance. vo odlicna sostojba FUUL oprema, redovno servisiran. registriran do 10.2015.mozna e zamena sama za Mercedes ili Audi so ponova godina , so moja doplata.
aleksandar
070795017
Leaflet
Кон почеток