Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes c270 cdi

5 400 ЕУР

Се продава од: Visar Mirzo 05 јан. 17:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Караван
Модел
C 270
Mercedes C270 cdi

Facelift

Avantgarde

2005 god

Automatik

Full koza

Greaci na sedista

Navi,Cd,Aux

Climatronic

Novi zimski gumi 16ki

Top sostojba
Visar Mirzo
072273544
Leaflet
Кон почеток