Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 270 CDI -02 full oprema

3 000 ЕУР

Се продава од: C270 19 јун. 19:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 270
Mercedes C270 CDI 2002 full oprema sega e napraven golem servis i vo menjac smeteneto ulje i filteri novi gumi cenata e za kes za zamena druga cena Tel 070233978
Leaflet
Кон почеток