Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C270 CDI Avangard

4 000 ЕУР

Се продава од: Kristijan 10 фев. 20:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 270
Kolata e vo odlicna sostojba,so novi zimski gumi i se ostanato smeneto filtri i slicno.Se prodava pod hitno poradi zaminuvanje vo stranstvo.
Kristijan
078755386
Leaflet
Кон почеток