Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES C 270 ELEGANCE -03

5 400 ЕУР

Се продава од: vlatko 07 авг. 20:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 270
TOP SOSTOJBA FULL OPREMA
Leaflet
Кон почеток