Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes c300 cdi

1 ЕУР

Се продава од: ismail 02 јан. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Крушево
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 300
Mercedes c300 cdi uvos ch realni kilometri 179000 so servisna istorija novi zimski gumi 231 ps bes nikakfa zabeleska notarska garancija 6 meseci za aftomobilot servisirana
Leaflet
Кон почеток