Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz C 300

30 000 ЕУР

Се продава од: Jonche 25 ноем. 14:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 300
Se prodava Mercedes Benz 2016 c300 4 matic 2000 cm 3 so makedonski tablicki uvezen od America vo odlicna sostojba za poveke informacii jave te se na
078337383 ili na Viber posle 5 Ti September
+12194848870 moze zamena za stan vo Ohrid ili kuka so doplata do 50000€
Jonche
 
+38978337383
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации