Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ C 320 CDI AMG AVTOMATIK F1 AVANGARD

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA 15 септ. 12:43 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 320

MERCEDES-BENZ C 320 CDI AVANGARD MODEL
-ALUMINIUMSKI BANDASI
-KLIMATRONIK
-TENPOMAT
-F1 AVTOMATIK
-BORD KOMPJUTER
-AMG OPREMA
-KOZEN VOLAN TROKRAK SO KOMANDI
-CD RADIO FABRICKO
-SERVO-
-CENTRALNO SO DALECINSKO-
-6 X AIR BEG-
- METALIK BOJA-
-ELEKTRIKI NA PROZORI-
-CISTO NOVI GUMI-
-HALOGENI-
-ASR-
-ABS-
-BORD KOMPJUTER-
-NAVIGATION FABRICKA
-FABRICKI ZATEMNET
-FABRICKA KUKA
KOLATA E DONESENA OD GERMANIJA CARINETA PLATENO REGISTRACIJA ZELENA KARTA CELA GODINA
-CENA PO DOGOVOR.
-IMAME POGOLEM IZBOR NA VOZILA-
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
Директен увоз на автомобили од Италија. Автомобилите се со сите платени давачки до регистрација.(Царина, Тиф,Хомологација и преведени документи). Ваше останува само регистрација Ауто АВАНГАРДЕ располага со различни марки на автомобили без конкуренција во цена и квалитет !!!! Авто плацот се наоѓа на влезот во Крива паланка !!!
Посетете ја нашата продавница
Ул.Моша Пијаде Бр.6 Крива Паланка Прикажи на мапата
071/323-626,071/611-389
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
071/323-626,071/611-389
Leaflet
AUTO PLAC MIKI KRIVA PALANKA
CITROEN C2 1.6 VTS-SPORT MODEL-REGISTRACIJA SERVIS 0 EUR
ALFA ROMEO 156 1.9 JTD 77KW DINAMIX PAKET 0 EUR
VW GOLF 5 2.0 TDI 6-BRZINI SPORT LINE MODEL NAVI 0 EUR
SSANGYONG ACTYON A 200 HDI 4X4 KOZA EKSKLUZIV 0 EUR
Кон почеток