Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz C 320 avantgarde 7g brzini

0 МКД

Се продава од: Sejdi Cilafi 24 мар. 10:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Караван
Модел
C 320
se prodava kolata e super socuvana ima i set 4 bandasi originallni mercedes so letni gumi
Sejdi Cilafi
070866630
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации