Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz w204 C63 AMG

0 ЕУР

46 000 ЕУР

Се продава од: Лазар 21 ноем. 12:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Кавадарци
Стил на каросерија
Купе
Модел
C 63 AMG
Мерцедес ц63 амг 2012година купен во Мак Ауто Стар со највисоко ниво на опрема.
-Навигација со харддиск и интернет команд онлајн
- ДВД
-Мерцедес интелегентен систем за осветлување
-Кожа со алкантара
-19инчни амг бандажи
-Хармон кардон систем за озвучување
-Фабрички затемнети стакла
-Стаклен панорамски покрив
- карбонски надворешен пакет
- склопливи ретровизори
- интегриран блутут
- ЦД шаржер
И многу друга дополнителна опрема

Лазар
070239377
Leaflet
Кон почеток