Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

MERCEDES C220 CDI AVANGARDE-08

7 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK Вчера 12:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

VW Transporter 1.9tdi doka 2007 7 000 ЕУР
VW CRAFTER 2.5TDI KLIMATRONIK-08 7 000 ЕУР
MERCEDES SPRINTER 313CDI KOFFER-11 10 000 ЕУР
Mercedes-Benz Sprinter 315CDI maxi 2007 7 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
C 220
MERCEDES C 220CDI AVANGARDE
Pom KM 190.000
God na proizv 12/2007

Oprema :al bandasi 10*airbag el stakla el retroviziri centralno abs ,.......

PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
FORD TRANSIT CONNECT-11 4 000 ЕУР
VW CRAFTER 50 DOKA 2.5TDI -09 11 500 ЕУР
BMW 730D individual 2010 18 000 ЕУР
MERCEDES SPRINTER 313CDI TERMOKING -25c -10 9 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации