Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CL 500

13 000 ЕУР

Се продава од: Ebrar 17 јан. 00:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Купе
Модел
CL 500
Se prodava Mercedes Cl500
God 2001
Sega e servisiran pred 1000 km
Ulje filter na motor
Ulje filter na menajc
4 gumi novi
Od oprema
Klimatronic
Tempomat
So memoriranje sediste
Greaci na sediste
Navigation
I mnogu drugi oprema
Unikat vo mk
Kola za meraklii
Mozna zamena samo so serizoni kupaci
Bmw e60 535d ili 530d bmw e90 330d 330i audi a4 3.0 tdi nad 2008 god


Leaflet
Кон почеток