Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CL 500 4 MATIC -11

Се продава од: Jovan Вчера 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Coupe
Модел
CL 500
Se prodava CL 500 4 MATIC, 4,6 cm3 435 KS. Redizajn kupen vo Makedonija vo Mak AutoStar. So servisna istorija. Designo sedista, predna i zadna kamera ,navigacija, Distronic, Assist plus , top model.
Leaflet
Кон почеток