Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLA SPORT 200 CDI

21 000 ЕУР

Се продава од: Igor 14 ноем. 15:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Крушево
Стил на каросерија
Sedan
Модел
CLA 200
Avtomobilot e kako od salon, bez nikakva grebnatinka ili bilo kakvo ostetuvanje. Maximalno nivo na oprema. Tuniran e vo Skopje , vo naj dobriot servis. Plateno 500 evra za tuning I dobieni performansi (Mb cla 2.2 170hp 30hp 90Nm)
Zimski I letni kompleti so bandasi i mishelin gumi, malku koristeni.
Leaflet
Кон почеток