Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLA 220 d

22 000 ЕУР

27 000 ЕУР

Се продава од: Ace Вчера 18:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Купе
Модел
CLA 250
Повеќе информации на тел 075230193 аце
Кон почеток