Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz CLK 200 kompressor-plin

4 000 ЕУР

Се продава од: Joco 08 авг. 00:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Купе
Модел
CLK 200
Napraven e komplet servis..
Registrirana do Maj 2017 so zelen karton..
Kolata e bez maana i sve funkcionira bezprekorno!
Mozna e zamena so vasa doplata..
Samo za seriozni kupuvaci !!!
-Koza
-Klimatronik
-Elektrika na retrovizori
-Elektricen soncev pokriv
-A-Test plin(Lovato)
-Novi gumi
-193ps
Leaflet
Кон почеток