Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes CLK 200 Cabrio

Се продава од: Александар 20 јун. 18:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Кабриолет
Модел
CLK 200
Kolata e vo odlicna sostojba, avtomatski menuvac, kozni sedista, touch screen, prednite svetla se angel eyes (projector headligths) doneseni od Germanija.

Александар
078 262 030
Leaflet
Кон почеток