Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz CLK 2.7cdi full avantgarde

3 650 ЕУР

Се продава од: Hristijan Вчера 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Купе
Модел
CLK 270
Prodavam Mercedes-Benz CLK 2.7CDI,FULL AVANTGARDE
Kolata e full opremena,nemoze da se carini,samo za lica so bugarski dokumenti ili za delovi!


Hristijan
077857511
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации