Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES CLK 270 CDI AVANTGARDE ZAMENA

5 800 ЕУР

Се продава од: Vesna 14 фев. 15:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Купе
Модел
CLK 270
2.7 Diesel CDI 125 kw - 170 hp
- Elegance oprema:
- ABS.
- ESP.
- Tempomat.
- Senzori za dozd.
- Senzori za svetla
- Bi-Xenon Svetla
- Greaci na sedista
- Dvozonska klima.
- 8 vozdusni pernicinja.
- Elektrika na site 4 prozori
- 2 ORIGINALNI KLUCA
- aluminiumski 17 bandazi so novi zimski gumi

Kolata e socuvana i redovno odrzuvana

Moze zamena so moja doplata za ponovo vozilo
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации