Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLK 270

7 000 ЕУР

Се продава од: clk 28 ноем. 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Купе
Модел
CLK 270
Registrirana do juni 2020... Full oprema
Кон почеток