Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLK 320 kabriolet

12 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Macedonia Car Rent 26 ноем. 16:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Chevrolet Cruze 1.6  6 000 ЕУР
Opel Corsa 3 800 ЕУР
Mercedes-Benz 220D w115 6 999 ЕУР
VW POLO -11 5 500 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Cabriolet
Модел
CLK 320
Se prodava Mercedes CLK 320 kabriolet 12.500eur.
mob. 070-209-228
Macedonia Car Rent
Рента кар агенции
Bul. Partizanski Odredi br.80/2-lok25, Business Center Antiko
070429049
[email protected]
Macedonia Car Rent
Macedonia Car Rent

Macedonia Car Rent

8 Огласи во продавницата

Opel Corsa 3 800 ЕУР
JEEP Wrangler 4x4 10 999 ЕУР
Mercedes E 220 5 900 ЕУР
VW POLO -11 5 500 ЕУР
Кон почеток