Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES -BENZ CLS 250 CDI

Се продава од: Nikolina Anevska Денес 19:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
CLS 250
Se prodava Mercedes - Benz CLS 250 CDI
150 kw , redovno servisiran vo Mercedes,poseduva servisna istorija do posleden kilometar
Nema razlika pomegu ovaa i nova kola
Nikolina Anevska
079285788
Кон почеток