Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLS 320 cdi

7 500 ЕУР

Се продава од: Igor 19 септ. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Битола
Стил на каросерија
Купе
Модел
CLS 320
Mb cls 2005 godina 165 kw
280000 km realni
Dobar motor i menuvac
Servis pred 5000 km
Klima 4 zoni
Menuvac na volan
Sobiracki retrovizori
19 CLS BANDAZI SO NOVI GUMI
Svedski tabli
Kontakt
Igor
Viber(0046709325840)
079350208
Leaflet
Кон почеток