Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLS 320

16 600 ЕУР

Се продава од: Iljas 29 окт. 22:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Купе
Модел
CLS 320
Cls 320cdi 224 konja
Leaflet
Кон почеток