Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz CLS 320

14 500 ЕУР

Се продава од: Blagoja 22 окт. 20:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
CLS 320
Se prodava Mercedes CLS 320 vo odlična sostojba!
Blagoja
078203511
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации