Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes CLS 320 dizel 7-g tronic -06

16 490 ЕУР

Се продава од: Vaso 10 апр. 19:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
CLS 320
mercedes CLS 320dizel 7-g tronik , 4 zonska klima greenje i ladenje vo sedista, registrirana do 10.03.2017 godina so zelen karton.
So eden zbor full opremena servisirana redovno, sledno servisiranje e na 25 000km.
Proizvodtsvo 2006godina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации