Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz CLS 320 CDI 2008г

11 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EKARTA 23 ноем. 23:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
EKARTA

EKARTA

11 Огласи во продавницата

Zlaten broj 15 000 МКД
Razni masini za PVC stolarija 0 МКД
Prva strana na Google 590 МКД
Agregat 3 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Модел
CLS 320
Mercedes Benz CLS 320 CDI
повеќе инфо на вибер
EKARTA
Интернет Маркетинг Промоција на социјални медиуми Изработка на веб страни Хостирање shared, vps, dedicated Изработка на веб и facebook апликации Продажба на хардвер и софтвер
Посетете ја нашата продавница
Димитар Влахов 64 Прикажи на мапата
078284433
https://www.ekarta.com.mk
EKARTA
078284433


WhatsApp:
078284433
Leaflet
EKARTA

EKARTA

11 Огласи во продавницата
Volkswagen Crafter 2.0 TDI 14 000 ЕУР
Presa za staklo Pandur i dr za PVC stolarija 0 МКД
Razni masini za PVC stolarija 0 МКД
AKCIJA SUPER EVTINI GOTOVI  PVC PROZORI 2 400 МКД
Кон почеток