Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz CLS 320

12 500 ЕУР

Се продава од: Besir Вчера 16:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Модел
CLS 320
Se prodava Mercdes CLS320 V6 224ps sega e donesena od belgija ima registracija cella godina ima full oprema isto taka prodavame Mercedes E220 Avantgard evo 2007 godina registracija ima do juli 2019 so full oprema
Mercedes CLS Cena:12 500 €
Mercedes E 220 Evo: 11 000 €
Ima prostor za dogovor.
Prodavame i letva za Mercedes E220 evo bez senzor so garancija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации