Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ CLS 350 CDI

18 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: CLASSIC COMPANI 2010 20 јун. 14:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

CLASSIC COMPANI 2010

14 Огласи во продавницата

MERCEDES-BENZ SPRINTER -
BMW X5 3.0SD -09 18 500 ЕУР
MERCEDES-BENZ ML 320 4MATIC -08 -
BMW 730D -10 29 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Модел
CLS 350
MERCEDES CLS350 CDI
Godina na proizvodstvo 2009
Redizajn - Facelift
7g tronic
Toplo ladno na predni i zadni sedishta
Klimatronik
Tempomat
Faroj so lupi
Halogenki
18ki alumin bandashi
Soncev krov
Mahagon
Kolata e registrirana cela godina
Zelen karton
Mozna e zamena
071962092
CLASSIC COMPANI 2010
071962092

CLASSIC COMPANI 2010

14 Огласи во продавницата
KOMATSU PC210 -
SEKAKOV VID NA ISKOP KOPANJE RUSENJE -
BMW 730D -10 29 000 ЕУР
BAGER GUMASH POCLAIN -
Кон почеток