Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz CLS350

Се продава од: Adnan Денес 16:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
CLS 350
Se prodava Mercedes Benz cls 350 Blue Efficiency 2011 god.Full oprema ,So pominati 188000km,uvezen od CH.
Redovno servisiran vo ovllasten servis, moze da se vidi vo sekoe vreme.Za podetallni informacii javetese na brojot: 077 888 699
Leaflet
Кон почеток