Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E200 CDI W211- 08 SUPER EKONOMICEN

8 500 ЕУР

Се продава од: Goran Вчера 18:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 200
Mercedes-Benz E200 CDI (W211)
- Proizveden 2008god
- Uvezen od Svajcarija
- 100kW, 2148cm3
- Euro 4
- Super Ekonomicen 6.3 L/100km
- Registriran do Mart 2020god.
Tel: 071214630
Leaflet
Кон почеток