Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes E200 CDI

0 МКД

Се продава од: Suhejb 04 апр. 23:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 200
Se prodava Mercedes E200, 2.2Cdi
Registracija: makedonska do 04.10.2018
Kilometraza: 206 000km
Ima napraveno servis celosen, interior polu koza, aluminiumsi bandazi 16 fabricni.
So tempomat, volan kontrola i sve drugo. Vredi da se vidi

Cena: po dogovor

Tel. Br. 070803830
Кон почеток