Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E200 DIESEL NAVI AMG PAKET LED PANORAMA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Kumakaya Balkan, Masini za pekarstvo 17 јан. 18:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Куманово
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 200
Nov registriran so zelen karton do 11 meses 2017. Godina prozivodstvo 11.2015.
Oprema:klimatronik 4 zonski, Koza,greaci sedista, panorama, led, steptronik, park sensori Navi usb cd aux,17inch 245x35 michelin france gume, AMG PAKET ,
3d sound,
gorivo dizel : otvoreno 4.4l
: grad 5.7l
: mesano 5.2l
Kumakaya Balkan, Masini za pekarstvo
Site vidiovi masini i iventar za pekarstvo. Sekogas najniski ceni najpovolni uslovi i najdobar kvalitet. Dojdete,proverete i usvojite
Посетете ја нашата продавница
Tode Mendol Прикажи на мапата
070236550
https://www.kumkaya.com
Kumakaya Balkan, Masini za pekarstvo
075236550
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации