Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes E200 CDI Bluetec 2015!!

0 ЕУР

Се продава од: Mercedes E200 12 септ. 12:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Караван
Модел
E 200
Се продава Mercedes E200 CDI Bluetec,2015 година со фулл опрема. Регистриран цела година со зелен картон.
Mercedes E200
078225885
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации