Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E 200 cdi w211

6 900 ЕУР

Се продава од: ... Вчера 17:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 200
Se prodava odlicno socuvan Mercedes E200 cdi 122ks od 2004 god. Kolata ne e farbana, redovno servisirana so 226000 km. Pred 20 000 km napraven golem servis od potisna so lamera i drug lager, kajsh so zategaci, plocki i diskovi. Od oprema kolata poseduva 6 vozdushni pernicinja, abs, esp, xenon, klimatronik, senzor za dozd, dvd player so dve kameri i bluetooth, usb, usb polnac za telefon, zatemneti zadni stakla, al bandazi so 4 zimski i 4 letni gumi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации