Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E 200 CDI ELEGANCE FACELIFT

8 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Cars Денес 10:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 200
Se Prodava Mercedes E 200 CDI ELEGANCE 2008 God
Kolata e vo extra sostojba bez nikakvi vlozuvanja
Redovno servisirana
Od Oprema Poseduva
Tempomat
Komandi na volan
Board kompjuter
Climatronic dvozonski
Kozen valan
Kozni sedista
Greaci na sedista
Elektricni sedista
Elektricni retrovizori
Elektricni prozori
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Al Bandasi 17-ki so zimski gumi
Avtomatski menuvac
Maglenki
Uste mnogu drugi raboti...
Leaflet

Cars

4 Огласи во продавницата
MERCEDES E 320 CDI AVANTGARD PANORAMA 6 700 ЕУР
BMW X5 3.0 D -08 kako nov 13 000 ЕУР
BMW 730D KAKO NOVO -
Кон почеток