Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes w124

1 400 ЕУР

Се продава од: Goce 15 фев. 22:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 200
Mercedesot e vo besprekorna sostojba
ima kozen enterier komplet
ima montirano i ksenon svetla
registriran e cela godina
ima sitni zabeleski po karoserija
javetese 077-709-935
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации