Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 200 CDI

18 000 ЕУР

Се продава од: Владко 22 ноем. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 200
Prodavam Mercedes Benz E 200cdi, 2009 dekemvri , projdeni 120.090 KM, odlicno socuvan, garaziran, neosteten od udar , odrzuvan vo MAkautostar, prv sopstvenik.
Bez nikakvi ponudi za zamena ili kompenzacija.
Владко
070246667
Leaflet
Кон почеток