Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E 200 cdi 2001

3 800 ЕУР

Се продава од: Tome Вчера 22:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 200
Kolata e vo prefekna sostojba, Full oprema i bez nikakva mana. Kilometraza e realna i moze da se proveri 209000km.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации